Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czujnik pasów bezpieczeństwa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czujnik pasów bezpieczeństwa

    Niedawno zauważyłem, że komputer oszukuje mnie co do średniego spalania. :evil: Z czystej ciekawości postanowiłem po tankowaniu pod korek przeliczyć ile autko spaliło i wyszło +/- 0,5 litra więcej niż pokazywał komputer. :? Pytanie do innych posiadaczy O1 w TDI czy też macie podobnie czy może raczej u mnie jest coś nie tak? VAG nie wykazuje żadnych błędów w zegarach.

  • #2
    Czujnik pasów bezpieczeństwa

    Wiam - mam problem z czujnikiem pasów od strony kierowcy co jakis czas miga lampka kontrolna pomimo zapiętych pasów - po dociśnięciu klamry jest OK ale po jakimś czasie znów krzyczy - co może być przyczyną

    Dzieki i pozdr.

    Komentarz


    • #3
      Pewnie bylo tysiace razy.
      Ale zapiecie pasa masz do wymiany.

      Pozdrawiam MArcin
      Skoda... Hmmm... No jak się niema co się lubi, to się lubi co się ma...

      Komentarz


      • #4
        a jak nie to rozbierz przeczyść przedmuchaj popraw i będzie spokój na jakiś czas
        robiłem tak ostatnio u znajomego tylko ze w audi a4 pomogło na razie

        Komentarz


        • #5
          ew. podjedź do kogoś kto ma kabel i niech ci to wyłączy w komputerze.
          OII sprzedana


          Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

          Komentarz


          • #6
            kapi, też dobre rozwiązanie

            Komentarz


            • #7
              mam kabel ale wolę bezpieczeństwo - a powiedzcie mi jaki koszt wymiany zapięcia pasa ? i drugie pytanko czy mam na cos coś uważać przy rozebraniu zapiecia ?

              dzieki

              Komentarz


              • #8
                Też miałem taki problem!!! Podjechałem na serwis i powiedzieli że zamek pasa bezpieczeństwa kosztuje 240zł z groszami plus wymiana!!! Podziękowałem i wypiąłem kostkę pod fotelem i mam z głowy!!! Uprzedzając odpowiedzi to wypięcie kostki nie ma nic wspólnego z poduszkami które w razie dzwona wystrzelą tak jak by ta kostka była wpięta!!! Pozdrawiam!!!
                Skoda Octavia II combi 1,9 TDI BKC 77kW 105KM

                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=53228

                >>>>>JohnBv<<<<<
                mailto: [email protected]

                Komentarz


                • #9
                  ok a jezeli kupie na aukcji taki zamek i wymienie we własnym zakresie czy wiąże się z tym jakieś ryzyko tz. programowanie komp. czy coś innego w razie stłuczki ?

                  dzieki

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez todziu
                    ok a jezeli kupie na aukcji taki zamek i wymienie we własnym zakresie czy wiąże się z tym jakieś ryzyko tz. programowanie komp. czy coś innego w razie stłuczki ?

                    dzieki
                    Jak masz chęć i lubisz jak Ci się drze zanim zapniesz pasy to wymieniaj - zrób sam i będzie grało bez dodatkowych problemów. Ale lepiej tak jak piszą wyżej.. wykodować kontrole zapiętych pasów i z głowy 8)
                    VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
                    Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

                    Komentarz


                    • #11
                      możesz śmiało wymieniać nic się nie stanie

                      Komentarz


                      • #12
                        ktoś może wrzucić fotę albo określić dokładnie którą kostkę trzeba wypiąć?

                        Komentarz


                        • #13
                          mojżesz, małą, czarną dwupinową, w podłodze pod fotelem kierowcy. Jeśli nie masz ogrzewania foteli to poza tą czarną wtyczką od pasów będzie jeszcze tylko żółta od poduszek.
                          Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                          Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                          Komentarz


                          • #14
                            Zrobione dzięki wielkie, już nie miałem cierpliwości do tego ciągłego krzyku

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X